Miłosz Hady

radca prawny

Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w pomocy prawnej, w tym pomocy przedprocesowej i procesowej, w obszarze szeroko rozumianych stosunków zatrudnienia oraz prawa umów.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne, w tym w szczególności kilkunastoletnią praktykę procesową, w rozwiązywaniu spraw trudnych. Pełnomocnik procesowy w kilkuset postępowaniach sądowych przed sądami pracy oraz w sprawach cywilnych i gospodarczych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2004-2006 dyrektor departamentu prawnego w krajowej grupie telekomunikacyjnej. Od 2007 roku prowadzi własną działalność w zakresie pomocy prawnej, w ramach której m.in. od 2008 roku jest głównym doradcą prawnym w największej polskiej grupie kosmetycznej.

Ekspert prawny INFOR.PL. Partner HR Directors Summit. Juror konkursu TOP HR Manager in Action. Partner Polskiej Sieci Naukowej Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego COOPERANTE na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.